כיסוי לספה – איך בוחרים כיסוי אלסטי לספה פינתית?

לא אוהבים את איך שהספה שלכם נראית? סבורים שהיא בלתה והריפוד כבר לא נאה וחלק כפי שהיה? יש לכם סיכוי לחדש ולרענן אותה בהשקעה מינימלית. חבל לכם להתמודד שוב ושוב עם לכלוך וכתמים על הספה? לגלות שנוצר כתם שאי אפשר להסיר אותו? אז הגיע הזמן שתכירו את הפתרון האידיאלי – כיסוי לספה. נבין במה מדובר ומהי התועלת של המוצר הזה. מסתבר שגם לכם הוא יכול להתאים ולהועיל עד מאוד.

מהו כיסוי לספה?

כיסוי לספה הוא מוצר ייעודי שהמטרה שלו הינה אחת – לכסות את הספה שלכם במלואה. הכיסוי צריך להיות מתוח היטב על הספה וכך להשיג את המראה הרצוי והנאה. יש מגוון רחב של כיסויים מסוגים שונים ובשלל צבעים. מה שצריך זה למצוא את הכיסוי המתאים לכם. כיסוי לספה שיהלום את הספה שלכם, יסתיר את הטעון כיסוי, יגן על הריפוד מפני לכלוך, והכי חשוב – ייראה נהדר. 

איך בוחרים כיסוי לספה?

חושבים לרכוש כיסוי לספה? אכן דבר חשוב. נתייחס לכמה נקודות בבחירת הכיסוי המתאים שיענה על הצורך שלכם.

  • גודל – כיסוי לספה צריך להתאים לגודל של הספה. כיסוי מתאים בגודלו יימדד לפי אורך הספה ובהתאם לגודל. יש לקחת מידות ולבדוק את הממדים של הכיסוי על מנת לוודא התאמה.
  • מבנה – יש מבנים שונים של ספות. משענות מרובעות ועגולות, ידיות כאלו ואחרות וכן הלאה. כיסוי לספה צריך להתאים מבחינה זו לספה עצמה. וזאת כדי שהכיסוי ייפרס היטב על הספה ויהיה מתוח עליו כראוי.
  • צבע – חשוב לבחור בשימת לב את הכיסוי בצבע הרצוי. הצבע של הכיסוי אמור להשתלב בכלל הצבעים שקיימים בסלון, וליצור את המראה המושלם אותו אנו רוצים להשיג. נתייחס להתאמה כללית ולשילוב מושלם של הרהיטים לצד יתר האלמנטים שיש לנו בחלל.
  • כביסה – יש לבדוק כי כיסוי לספה שאנחנו בוחרים הינו כביס. כך שנוכל להסיר אותו ולכבס אותו במכונת הכביסה. בצורה כזו נוכל להיות רגועים ולא לחשוש מלכלוך וטפטופים. כי הכיסוי לספה נכנס למכונה ויוצא משם נקי לגמרי.
  • נוחות הפריסה – יש כיסויים מסוגים שונים. יש נוחים וקלים לפריסה, אחרים מסורבלים יותר. מלבד לכך שאנחנו צריכים לאפשר פריסה נוחה ומושלמת, אי אפשר להתעלם מהפעולה עצמה. אם קל לנו לפרוס, למתוח, להסיר ולהחזיר אחרי כביסה – נוח להשתמש בכיסוי והוא ממלא את התפקיד שלו כהלכה לשביעות רצוננו. נבדוק את הוראות הכביסה ואת אופן הפריסה כדי להיות בטוחים בבחירתנו הנכונה.
פורסם בקטגוריה מאמרים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.